mBank S.A.
Data aktualizacji: 2021-08-11
Łódź, łódzkie
Bankowość, Księgowość, Analiza

Od nas dostaniesz:

Kartę
sportową
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Analityk w obszarze finansowania firm
miejsce pracy: Łódź, nr referencyjny: AFE/099/0721

Chcesz współtworzyć z nami ofertę dla segmentu klientów firmowych? aplikuj do Departamentu Klienta Firmowego. Postaw na rozwój analityczny w biznesie i dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby do obszaru finansowania firm, gdzie pomagamy w prowadzeniu biznesu naszym przedsiębiorcom poprzez kreowanie oferty w obszarze NML, faktoringu, ML, leasingu.

Brzmi ciekawie? Aplikuj

Co Cię czeka w pracy z nami?

  • Badania potencjału rozwoju produktów oraz wprowadzania nowych rozwiązań dla Klientów
  • Analizy klientowskie
  • Analizy portfelowe
  • Analizy sprzedażowe
  • Tworzenie i automatyzowanie raportów
  • Współtworzenie value proposition dla klientów firmowych;

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • posiadasz lub chcesz rozwijać znajomość SQL/Oracle/BI
  • znasz bardzo dobrze MS Excel
  • potrafisz pracować na danych
  • lubisz intensywnie pracować z liczbami i wykresami
  • jesteś komunikatywna/y i zaangażowana/y oraz wykazujesz chęć do samodoskonalenia
  • masz doświadczenie zawodowe lub projektowe w obszarze analizy danych, programowania lub baz danych (doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem)

  • umowę o pracę
  • zgrany zespół chętnie dzielący się wiedzą
  • Ciekawe zadania w obszarze analiz
  • dostęp do nowych technologii ułatwiających rozwój

nie czekaj aplikuj - na Twoje zgłoszenie czekamy do 28 lipca !

Jeśli masz pytania, pytaj:

  • Marzena Kucharska – przyszła Szefowa
  • Agata Felczyńska-Fryś - rekruter odpowiedzialny za rekrutacje

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
SQL MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Pełny etat
Specjalista