Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-08-25
Analityk Big Data
Nr ref. KwF/Milenet/DCI/AN
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KwF/Milenet/DCI/AN

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie samodzielnych projektów analitycznych dotyczących zaangażowania użytkowników w aktywności na platformie zakupowej (segmentacje, modele churn, modele rekomendacyjne, itp.)

  • Interpretacja biznesowa wyników modeli i segmentacji oraz wypracowywanie rekomendacji dla odbiorców biznesowych

  • Opracowywanie grup docelowych kampanii marketingu bezpośredniego w różnych kanałach komunikacji i proponowanie optymalnych kryteriów selekcji

  • Przygotowywanie danych oraz analiz umożliwiających pomiar efektywności działań, w tym tworzenie oraz automatyzowanie raportów

  • Współudział w budowie, wdrażaniu i rozwoju produktów analitycznych oraz narzędzi raportowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie w analityce biznesowej, analityce predykcyjnej, przetwarzaniu danych lub Business Intelligence w instytucji finansowej lub e-commerce

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów analitycznych, budowaniu modeli segmentacyjnych i scoringowych

  • Dobra znajomość SQL i MS Excel (mile widziane VBA)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z Python, SAS EG, znajomość Git, Spark (PySpark, MLlib) oraz usług Azure (Databricks, Synapse)

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim

  • Samodzielność i kreatywność w wyszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych oraz umiejętność opracowywania i przedstawiania rekomendacji

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i współpracy z innymi zespołami w ramach organizacji

  • Wykształcenie wyższe (metody ilościowe, informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, itp.)

To oferujemy

  • Okazję do bliskiej współpracy nad realizacją ambitnych zadań w interdyscyplinarnym zespole Banku Millennium oraz Millennium Goodie
  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju osobistego
  • Umowę o pracę, pakiet medyczny
  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów, usprawnień, wdrażania nowych rozwiązań w obszarze funkcjonowania platformy zakupowej
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
  • Pracę w dynamicznym zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium