Deloitte
Data aktualizacji: 2021-12-07
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Podobne oferty pracy

Kogo szukamy

Jesteś właściwą osobą do pracy na tym stanowisku, jeśli:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku - udokumentowane w portfolio (proszę dołączyć do CV);
  • Znasz oprogramowanie z pakietu Adobe Creative Cloud - przede wszystkim Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop;
  • Potrafisz tworzyć animacje;
  • Znasz zagadnienia DTP;
  • Masz doświadczenie w obróbce graficznej zdjęć;
  • Potrafisz interpretować dane liczbowe;
  • Jesteś kreatywny, masz otwarty umysł, zmysł estetyczny i znajomość trendów w projektowaniu graficznym;
  • Jesteś odpowiedzialny, terminowy i masz doskonałe oko do szczegółów.
Angielski
Angielski
Polski
Polski

Inne wymagania

Twoja przyszła rola

  • Kompleksowy nadzór nad spójnością komunikacji wizualnej i brandingu;
  • Dbanie o najwyższy standard marki Deloitte i przestrzeganie jego zasad;
  • Tworzenie kreatywnych kampanii promocyjnych;
  • Przygotowywanie graficzne materiałów (raporty, inserty, ulotki, wizytówki, plakaty, banery, reklamy, materiały eventowe i informacyjne, itp.);
  • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby social media;
  • Tworzenie grafik uzupełniających duże projekty (infografiki);
  • Tworzenie animacji;
  • Graficzna obróbka zdjęć;
  • Przygotowywanie materiałów do druku;
  • Prowadzenie szkoleń z zasad brandu dla zespołów wewnętrznych;
  • Wsparcie zespołów marketingowych w bieżącej pracy przy projektach;
  • Stały kontakt z globalnym zespołem odpowiedzialnym za brand.

Co oferujemy

  • Pracę w zaangażowanym zespole ekspertów, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firm konsultingowych
  • Szeroką ofertę rozwojową, opartą na Twoich silnych stronach, coaching kariery i mentoring, a także bogatą ofertę szkoleń i warsztatów wraz z dostępem do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej
  • Ciekawą ofertę benefitów ( np: ubezpieczenie na życie)
Deloitte Adventure Team
Karta Multisport
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Challenging tasks
Ambitne zadania
Kreatywne środowisko pracy
International travel insurance
Międzynarodowe ubezpieczenie podróżne

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole