mFinanse S.A.
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja
Asystentka Zarządu

Od nas dostaniesz:

Rozbudowany
system szkoleń
Atrakcyjne
wynagrodzenie
uzależnione od
wyników
Możliwość
rozwoju
zawodowego
Elastyczną formę
zatrudnienia
o własną
działalność
gospodarczą
Prywatną opiekę
medyczną
Kartę
Multisport
Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji i ofert

  • Prowadzenie korespondencji z klientami, dostawcami i podwykonawcami

  • Organizowanie delegacji oraz dokonywanie rozliczeń wydatków służbowych Zarządu

  • Wspomaganie Zarządu w działaniach operacyjnych

  • Prowadzenie kalendarza Zarządu

  • Zarządzanie biurem

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Obsługa recepcji

  • Obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych,

  • Współpraca z dostawcami w zakresie usług biurowych i administracji technicznej biura

  • Organizacja / współpraca przy organizacji spotkań okolicznościowych

  • Współpraca z pozostałymi działami w spółce

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • Wzorowa organizacja pracy

  • Bardzo wysoka pro aktywność i motywacja

  • Umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach

  • MS Office, w tym bardzo dobry Excel

  • Prawo jazdy B

  • Angielski min B1/B2

  • Profesjonalny wizerunek i wysoka kultura osobista, dyskrecja

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),
  • Hybrydowy model pracy

Poziom stanowiska
Asystent
Asystent