Arche Consulting
Data aktualizacji: 2021-10-12
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Arche consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Księgowy/Księgowa/Accountant z j. obcym
Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • weryfikacja i analiza faktur zakupowych lub sprzedażowych,
  • monitorowanie duplikatu faktur i wykrywanie wszelkich rozbieżności,
  • przygotowywanie oraz wykonywanie przelewów bankowych oraz monitorowanie płatności,
  • sprawdzanie ewentualnych niezgodności i wyjaśnianie rozbieżności,
  • wystawianie faktur sprzedażowych i księgowanie ich na odpowiednie konta,
  • ściąganie należności i zaległych zapłat,
  • tworzenie cyklicznych raportów dotyczących faktur oraz płatności, w tym generowanie danych niezbędnych do zamknięcia miesiąca,
  • przygotowywanie raportów księgowych.

NASZE OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość etc.),
  • doświadczenie w obszarze księgowości (SSC lub BPO bądź w firmie produkcyjnej – będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym B2,
  • znajomość dodatkowego języka: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego etc.  – będzie dodatkowym atutem,
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,
  • znajomość programu klasy ERP – mile widziany SAP,
  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

NASZ KLIENT
OFERUJE:
  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy: w biurze, zdalnej lub hybrydowej,
  • solidne szkolenia wdrożeniowe,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, wewnętrzne ścieżki kariery,
  • komfortowe warunki pracy i zespół wspierający codzienną pracę,
  • szkolenia językowe.

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-112) przy ul. Morelowa 25 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office ERP
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski