Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-13
Katowice, śląskie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2021-10-13
REKRUTACJA ZDALNA

Oferta pracy jest nieaktualna

Pracodawca zakończył rekrutację na to ogłoszenie

Doświadczony Asystent, Business Tax Advisory

W EY możesz uczynić swoją karierę tak unikalną, jak Ty. Dzięki wyzwaniom o globalnej skali, codziennemu, dedykowanemu wsparciu, inkluzywnej kulturze organizacji i nowoczesnym technologiom masz szansę spełnić tutaj swoje zawodowe marzenia. Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia bo wierzymy, że z Tobą staniemy się jeszcze lepsi.  Dołącz do nas, by stworzyć wyjątkową ścieżkę rozwoju dla siebie i lepiej działający świat dla wszystkich.  Dział Doradztwa Podatkowego w EY (dawniej Ernst & Young) to miejsce, gdzie znajomość prawa i ekonomii pozwala tworzyć najlepsze rozwiązania. Pomagamy naszym klientom w prawidłowym i efektywnym realizowaniu obowiązków podatkowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

Możliwości, które na Ciebie czekają

W ramach Business Tax Advisory funkcjonuje zespół doradców specjalizujących się w doradztwie dla podmiotów z sektora finansowego (BTA FSI) takich jak sektor bankowy, ubezpieczeniowy, leasingowy czy asset management oferujących kompleksowe wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego.

Zespół BTA FSI to unikalna możliwość budowy i poszerzania wiedzy i umiejętności w sposób przekrojowy, poprzez uczestnictwo w projektach obejmujących swym zakresem różnorodne zagadnienia podatkowe i branżowe (doradztwo ogólne, restrukturyzacyjne, transakcyjne, nowe technologie), co pozwala na budowanie solidnych i szerokich fundamentów ścieżki kariery.

Twoje główne zadania

 • doradztwo podatkowe przy restrukturyzacjach i kluczowych transakcjach,
 • ocena i monitorowanie ryzyka podatkowego, wdrożenia w zakresie zmieniających się
 • regulacji podatkowych, budowanie procedur i procesów podatkowych,
 • bieżące doradztwo podatkowe dla klientów polskich oraz zagranicznych obejmujące np.
 • przygotowywanie wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych, sporządzenie opinii podatkowych, udział w szkoleniach, wsparcie w postępowaniach podatkowych przed organami skarbowymi i sądami
 • administracyjnymi,
 • nowe technologie,
 • nadzór nad zespołem młodszych konsultantów,
 • udział w inicjatywach marketingowych.

Umiejętności, które wykorzystasz

Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych, bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (MS Excel w szczególności), umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, a także pewność siebie, rozumienie procesów biznesowych, chęć rozwoju i otwartość na nowe zagadnienia.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

 • około 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa podatkowego,
 • doświadczenie w doradztwie dla sektora finansowego / doświadczenie zawodowe w ramach
 • sektora finansowego będzie dodatkowym atutem,
 • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie prawa, finansów, ekonomii, itp.).

Docenimy również

 • uprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęta ścieżka ich zdobywania,
 • zdolności analityczne,
 • znajomość zasad rachunkowości.

Pasujesz do nas jeśli

Poszukujemy osób, które chcą rozwijać się i wejść na ścieżkę managerską w obszarze doradztwa podatkowego dla sektora finansowego, a także dobrze odnajdują się w zespołach realizujących różnorodne projekty, z inicjatywą i chęcią wspólnego rozwoju naszej praktyki.

Oferujemy

 • Ciągła nauka i rozwój: Rozwiniesz kompetencje potrzebne na dziś i na przyszłość. Czeka na Ciebie indywidualna mapa szkoleń, wsparcie finansowe i merytoryczne w zdobywaniu potrzebnych kwalifikacji i certyfikatów, a także nielimitowany dostęp do platform online takich jak Udemy for Business.
 • Sukces według Twojej definicji: Dedykowany doradca kariery, rozbudowane i różnorodne ścieżki rozwoju, a także elastyczność czasu i miejsca pracy pozwolą Ci osiągnąć to, co chcesz, po Twojemu.
 • Pozycja lidera transformacji: Świat się zmienia, a my zapewnimy Ci informacje, wsparcie i pewność siebie niezbędne do współtworzenia tej zmiany.
 • Różnorodna i inkluzywna kultura pracy: W EY każdy jest mile widziany i tak samo ważny – niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Twój punkt widzenia jest dla nas ważny.


Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe kryteria, a nasza oferta wydaje Ci się interesująca, skontaktuj się z nami jak najszybciej. Porozmawiamy o szczegółach.

Wyjątkowe doświadczenie w EY to może być Twój projekt.


a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.