Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2021-10-26
Specjalista ds. Personalnych
Nr ref. 192842/7516
Rybnik, śląskie
Human Resources

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej elementy tłoczone dla branży automotive w związku z dalszym rozwojem struktur, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i weryfikacja poprawności danych do naliczania wynagrodzeń,
  • przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych ZUS i PDOOF, PFRON,GUS,
  • weryfikacja i kontrola czasu pracy w systemie RCP,
  • obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu do rejestracji czasu pracy,
  • administracja kadrowa pracowników,
  • sporządzanie raportów, zestawień i analiz z obszaru HR,
  • rekrutacja pracowników produkcyjnych i magazynowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowanie kierunki: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,
  • praktyczna umiejętność naliczanie wynagrodzeń́ i sporządzanie listy płac pracowników,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego /włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, poczucie obowiązku, samodzielność i zaangażowanie,
  • umiejętność prowadzenia projektów rekrutacyjnych.
Oferta obejmuje:
  • umowę o pracę w rozwijającej się firmie z zasięgiem globalnym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz ZFŚS.