Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-10-21
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Konsulting, Obsługa klienta, Sprzedaż

Podobne oferty pracy

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży i Utrzymania Produktów Bankowych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KwF/DBB/WSU/Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Bank Millennium S.A.
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem poprzez rzetelne i specjalistyczne doradztwo bankowe
  • Realizacja miesięcznych planów ilościowych i jakościowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność podejmowania inicjatywy w relacjach z Klientami
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność skutecznego przekonywania
  • Zdolność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta
  • Dbałość o satysfakcję Klientów
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia w naszym Zespole
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię uzależnioną od wyników Twojej pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe będące ochroną w trudnych sytuacjach
  • Brak rutyny – nie korzystamy ze skryptów rozmów, więc każda Twoja rozmowa może być wyjątkowa
  • Wsparcie kolegów z Zespołu
  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach
  • Dogodną lokalizację - wrocławski Rynek - idealny dojazd do pracy
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu w ramach struktury naszego Banku

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium