Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2021-10-28
Programista .NET
Nr ref. KwF/DRA/NET2
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, IT

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: KwF/DRA/NET2

Twój zakres obowiązków

  • Praca w projektach wymagających myślenia w dużej skali: wiele serwerów, dużej liczby użytkowników, dużej liczbie rekordów w bazie danych, dużej ilości eventów, dużego ruchu i wysokich oczekiwań klientów względem czasu przetwarzania

  • Rozwijanie takich systemów jak: bankowość internetowa, systemy backend dla aplikacji mobilnej, systemy kredytowe, systemy integracje z usługami zewnętrznymi takimi jak Blik, BIK.

  • Projektowanie usług, mikroserwisy, workflow, komunikacja, eventy z użyciem .NET

  • Programowanie w architekturze rozproszonej w warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych

  • Dbałość o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Biegłość w programowaniu obiektowego w języka C#/.NET

  • Znajomość architektury mikroserwisów

  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka SQL/TSQL

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach komercyjnych dużej skali

  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC, MVVM

  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”

  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych

To oferujemy

  • Pracę w projektach wymagających myślenia o aspektach bezpieczeństwa

  • Organizację projektu opartą o metodyki zwinne

  • Aktywne uczestnictwo w procesie analizy i tworzenia nowego rozwiązania

  • Możliwość stałej wymiany wiedzy i poszerzania swoich kompetencji oraz dostęp do platformy PluralSight

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Pracę w nowoczesnym biurze oraz możliwość pracy zdalnej

  • Model wynagradzania oparty na zastosowaniu 50% KUP z tytułu Praw Autorskich

  • Umowę o pracę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta sportowa na preferencyjnych warunkach

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.
Poziom stanowiska
Specjalista