EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-10-20
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
Specjalista/tka ds. IT

Core Tax Support to nowopowstałe centrum kompetencyjne EY w Łodzi – chcemy zmienić oblicze dostarczania kluczowych dla biznesu procesów. Wspieramy wszystkie zespoły i projekty prowadzone przez Dział Doradztwa Podatkowego EY Polska – przygotowujemy deklaracje podatkowe, zbieramy dane od klientów wewnętrznych i zewnętrznych, wspieramy księgowanie operacji, kierujemy wnioski do urzędów i wiele, wiele innych. Czekają na Ciebie różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Jesteśmy prawie 100-osobowym zespołem operacyjnym, który stale się rozwija i zmienia. Realizujemy wiele inicjatyw, zarówno w zakresie budowy nowych procesów, przejmowania już funkcjonujących, jak i optymalizacji, w tym wdrażania wspierających je narzędzi IT. Obsługujemy kilkaset różnych procesów wsparcia projektów z zakresu doradztwa podatkowego.

Twoje główne zadania:

  • Analiza procesów podatkowych i pomoc w ich optymalizacji i automatyzacji
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych wdrażanych rozwiązań
  • Przygotowywanie rozwiązań opartych na VBA oraz ich utrzymywanie
  • Przygotowanie rozwiązań opartych na Power Platform oraz ich utrzymanie
  • Codzienna współpraca z innymi podmiotami EY w regionie w zakresie digitalizacji i automatyzacji funkcji podatkowej

Umiejętności, które wykorzystasz:

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętności developerskie
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Przedsiębiorczość i ambicja
  • Rozumienie procesów biznesowych i chęć rozwoju
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego

Twoje dotychczasowe doświadczenie:

  • Min. kilkumiesięczne doświadczenie zawodowe
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień podatkowych / zagadnień związanych z analizą procesów lub developmentem aplikacji
  • Wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie IT itp.) lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomości obsługi MS Office (MS Excel wraz z VBA)
  • Znajomość platform RPA

Docenimy również:

  • Zainteresowania branżą IT
  • Umiejętność obsługi następujących lub podobnych programów np. Microsoft Power Platform
    znajomość metod zarzadzania Agile/ Scrum
  • Praktyczną znajomość systemów księgowych (SAP/ Oracle/ Comarch, JDE/ Microsoft Dynamics NAV)
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami developerskimi
  • Doświadczenie w zakresie testowania aplikacji

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe
  • Interesujesz się branżą IT i chcesz rozwijać swoje umiejętności developerskie i analityczne

Oferujemy:

  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych dla klientów w Polsce i za granicą
  • Wsparcie w zdobywaniu uznawanych na rynku kwalifikacji oraz certyfikatów
  • Zdobycie unikalnego doświadczenia z pogranicza podatków i technologii
  • EY Badges – unikalny program certyfikowania kompetencji przyszłości
  • Indywidualnie projektowana mapa szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie,
  • Platformy szkoleniowe online takie jak Udemy oraz Coursera do Twojej dyspozycji
  • Wyjazdowe, zespołowe warsztaty w kraju i za granicą
  • Rozwój oparty kulturze feedbacku i wsparciu indywidualnego career consuelora, a nie na systemie ocen pracowniczych
  • Program EY Care & Wellness, a w nim: masaże, karty sportowe, opieka zdrowotna, PlayStation, piłkarzyki, treningi biegowe i wiele innych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Biuro z ładnym widokiem, w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy lub Łodzi

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.