Compensa Vienna Insurance Group
Data aktualizacji: 2021-12-31
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość
angielski

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy. Obecnie poszukujemy osób do pracy w naszym Biurze Sprawozdawczości Finansowej i Podatkowejna stanowisku:
Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej i podatkowej
Lokalizacja: Warszawa

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych przewidzianych przepisami dla firm ubezpieczeniowych oraz innych sprawozdań zgodnie z wymaganiami akcjonariuszy
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku CIT i VAT
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości i Sprawozdawczości Finansowej
  • Wsparcie procesów wpływających na powstawanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z biegłymi rewidentami

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Dofinansowania do szkoleń oraz kursów językowych
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00), w okresie pandemii – pracę w trybie hybrydowym
  • Zniżki pracownicze na produkty ubezpieczeniowe
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej grupie ubezpieczeniowej
  • Brak monotonii – wielozadaniowe środowisko pracy.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
  • Biegła obsługa programu MS Excel
  • Zainteresowanie obszarem sprawozdawczości finansowej oraz nastawienie na zdobywanie wiedzy i rozwój w tym kierunku
  • Nastawienie na zdobywanie wiedzy z zakresu przepisów prawa podatkowego i rozwój w tym kierunku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Samodzielność w działaniu
  • Zorientowanie na wysoką jakość pracy (dokładność, bezbłędność, terminowość)
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski