Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
CPL Jobs
Data aktualizacji: 2021-12-10
Poznań, wielkopolskie
Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2021-12-10

Cpl jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszych Klientów, wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe, outsourcingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów na różne stanowiska w obszarze finansów i księgowości oraz działu Customer Service: 

Młodszy specjalista działu AR/GL/AP ze znajomością języków obcych
Poznań

Obowiązki:

 • Zapewnienie wsparcia w procesach księgowych: weryfikacja i przetwarzanie faktur od dostawców, uzgadnianie sald, poleceń zapłaty i bilansu;
 • Dbanie o terminowe wykonywanie zadań;
 • Przygotowywanie raportów; 
 • Kontrola poprawności danych oraz uzgadnianie niezgodności księgowych;
 • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej.

Wymagania:

 • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
 • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego (niemiecki lub francuski lub hiszpański lub rumuński lub włoski);
 • Znajomość pakietu MS Office;
 • systematyczności i dokładności;
 • Doświadczenie w księgowości będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane.

Klient oferuje:

 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy;
 • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie; karta sportowa).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Agencja wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10504.

www.cpljobs.pl

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez CPL Jobs Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-001, Al. Jerozolimskie 81, REGON 142578192, NIP 701-02-56-845 (dalej: CPL Jobs) w celach związanych z procesami rekrutacji w tym na udostępnienie moich danych przyszłemu pracodawcy na rzecz którego działa CPL Jobs oraz w celu ustalenia warunków przed zawarciem umowy o pracę. Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez CPL Jobs również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia i może być w każdej chwili odwołana.
CPL Jobs informuje, że dane mogą być udostępnione innym podmiotom grupy CPL na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Jednocześnie oświadczam, że wszystkie dane, które są włączone do CV i podania o pracę zostały dostarczone do firmy CPL Jobs dobrowolnie i są one prawdziwe. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe usunięte zostaną przez CPL Jobs niezwłocznie w sytuacji odwołania przeze mnie zgody, a także w sytuacji gdy nie będzie możliwa aktualizacja moich danych. Firma CPL Jobs poinformowała mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych, oraz prawie żądania ich aktualizacji. Przyjmuję do wiadomości, iż dane potencjalnego pracodawcy zostaną mi udostępnione po zweryfikowaniu przez CPL Jobs kwalifikacji zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych.”