EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2021-12-06
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza
angielski

Analityk Danych w Zespole Zarządzania Ryzykiem & Zgodności Regulacyjnej, Consulting

W EY masz szansę zdobyć wyjątkowe doświadczenie. Pomożemy Ci w tym dając dostęp do najnowocześniejszej technologii i otaczając ludźmi, którzy mają za sobą niejeden prestiżowy projekt. Dodaj do tego globalną skalę projektów i kulturę pracy, w której możesz być sobą, a otrzymasz wzór na pełne wykorzystanie potencjału, który w Tobie drzemie. Dzięki programom szkoleniowym EY zyskasz umiejętności niezbędne nie tylko teraz, ale także w przyszłości. Podobnie z relacjami – przyjaciele, mentorzy i liderzy których tu poznasz, będą Ci towarzyszyć wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię Twoja własna ścieżka kariery. Wyjątkowe doświadczenie EY, to teraz może być także Twój projekt.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Dołączając do naszego Zespołu będziesz mieć możliwość rozwoju oraz udziału w projektach doradczych realizowanych dla największych polskich oraz zagranicznych instytucji finansowych i przedsiębiorstw. Rozwiniesz umiejętności analityczne w obszarach mających bezpośredni wpływ na procesy zarządzania ryzykiem naszych klientów. Zdobędziesz praktyczne umiejętności w stosowaniu narzędzi analitycznych takich jak: SQL, Python, R, SAS, Scala lub VBA.

Twoje główne zadania

  • Udział w projektach z zakresu zarządzania ryzykiem, zgodnością regulacyjną i optymalizacją procesów biznesowych z wykorzystaniem metod analizy danych,
  • Tworzenie kompleksowych analiz w celu określenia i interpretowania trendów lub wzorców w złożonych zbiorach danych,
  • Wykorzystywanie platform analitycznych oraz rekomendowanie i budowanie nowych rozwiązań w zakresie danych,
  • Analizę procesów oraz zbieranie wymagań biznesowych oraz wymagań dotyczących danych do projektów biznesowej analizy danych i raportowania,
  • Tworzenie wysokiej jakości raportów wykorzystywanych do podejmowania decyzji i działań biznesowych.

Umiejętności, które wykorzystasz

  • Znajomość podstaw środowisk bazodanowych, pakietów statystycznych lub języków programowania (np. Python, R, SAS, SQL, VBA, Scala),
  • Wiedza w zakresie podstawowych metod statystycznych uzyskana w ramach zajęć na studiach,
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość MS Excel oraz innych programów pakietu MS Office.

Twoje dotychczasowe doświadczenie

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, informatyka, ekonomia/ekonometria, metody ilościowe bądź pokrewne kierunki ścisłe),
  • projekty akademickie zrealizowane w ramach stowarzyszeń studenckich/kół naukowych.

Docenimy również

  • Wiedzę w zakresie ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości, zarządzania ryzykiem czy analityki danych,
  • Doświadczenie w budowie lub walidacji modeli ilościowych.

Pasujesz do nas jeśli

Interesujesz się wykorzystaniem technik analitycznych, jednocześnie rozumiejąc szerszy kontekst biznesowy i regulacyjny. Zależy nam na osobach chętnych do nauki i rozwoju oraz do gotowych pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Bezpośredni udział w projektach w Polsce i w Europie,
  • Pracę w międzynarodowych zespołach,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju,
  • Elastyczne podejście do czasu i miejsca pracy.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.