Deloitte
Data aktualizacji: 2022-02-24
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski

Kogo szukamy

Do zespołu Talent Team dla działu Konsultingu szukamy osoby na stanowisko Koordynatora/Koordynatorki ds. szkoleń.

Idealny kandydat/kandydatka ma doświadczenie w obszarze szkoleń, rozumie biznes oraz zachodzące w nim procesy oraz potrafi przełożyć te umiejętności na swoją codzienną pracę.

Dołącz do naszego zespołu ekspertów i wraz z nami realizuj zadania, które staną się best practices w Twojej specjalizacji.

Szukamy osoby, która posiada:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania szkoleniami (organizacja, planowanie, budżetowanie, ocena efektywności szkoleń) w międzynarodowej organizacji;
  • Mile widziane doświadczenie w branży IT;
  • Wysoki poziom umiejętności analitycznych;
  • Umiejętność zarządzania projektami, świetną komunikację oraz zdolność pracy samodzielnej, jak i w zespole;
  • Znajomość oferty dostawców i trendów na rynku szkoleniowym;
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office;
  • Samodzielność w działaniu, kreatywność i odpowiedzialność.
Dyplom magistra
2+
Lata doświadczenia
Polski
Polski
Angielski
Angielski

Inne wymagania

MS Office
MS Office

Twoja przyszła rola

  • Analiza potrzeb szkoleniowych (w uzgodnieniu z biznesem oraz w oparciu o trendy na rynku);
  • Stworzenie/odświeżenie ścieżek szkoleniowych dla pracowników działu Konsultingu (uwzględniając poszczególne ścieżki rozwojowe i technologie);
  • Współpraca z zespołami HR i biznesowymi w zakresie planowania i realizacji działań szkoleniowych i rozwojowych dla pracowników;
  • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem szkoleniowym;
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami szkoleniowymi;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień;
  • Monitorowanie wskaźników efektywności realizowanych działań szkoleniowo-rozwojowych;
  • Tworzenie i wdrażanie polityki szkoleniowej;
  • Stworzenie/odświeżenie programu onboardingowego na poziomie całego Konsultingu i poszczególnych zespołów;
  • Współpraca ze specjalistą w obszarze onboarding przy przygotowywaniu i prowadzeniu wdrożenia pracowników.

Co oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym i dynamicznym środowisku;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Benefity.
Karta Multisport
Ludzie z którymi chce się pracować
Team spirit
Duch zespołowy
Dostęp do rozbudowanej sieci kontaktów biznesowych
Deloitte Adventure Team
Health insurance (one amount package)
Ubezpieczenie zdrowotne (podstawowe)
Travel Insurance
Ubezpieczenie podróżne
Wellbeing initiatives
Inicjatywy wellbeing
Darmowa wypożyczalnia rowerów
Language courses
Kursy językowe
Atrakcyjne wynagrodzenie
Challenging tasks
Ambitne zadania

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Poziom stanowiska
Kierownik
Języki
angielski polski
Umiejętności
MS Office