EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-02-11
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

Konsultant (Senior) - Strategia i Transakcje - Nieruchomości

W EY realizujesz zarówno swoje cele zawodowe, jak i prywatne potrzeby. Zdobywasz cenne doświadczenie i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę realizować się zawodowo i jednocześnie być sobą: wyrażać swoje zdanie, dzielić się swoją energią i entuzjazmem.

Możliwości, jakie na Ciebie czekają

Dołączysz do Grupy Doradztwa Rynku Nieruchomości EY. Jest to zespół świadczący kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Wspieramy działalność naszych Klientów, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, w ramach pełnego cyklu życia nieruchomości. Współpraca z naszą międzynarodową grupą specjalistów daje możliwość naszym Klientom szerszego spojrzenia na problemy rynku nieruchomości.

Twoje główne zadania

  • realizacja projektów strategicznych oraz związanych z obsługą transakcji;
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi;
  • współpraca z innymi zespołami w ramach działu doradztwa transakcyjnego EY.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w międzynarodowych firmach z branży nieruchomości;
  • doświadczenie w zakresie transakcji i wyceny nieruchomości;
  • praktyczna wiedza z zakresu nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych;
  • wykształcenie wyższe magisterskie oraz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego;
  • zdolności analityczne;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • praktyka w obsłudze pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Kogo szukamy

Poszukujemy osób z doświadczeniem i wiedzą o rynku nieruchomości, które efektywnie planują swój czas pracy, wychodzą z inicjatywą i wykazują się dużą samodzielnością. Dodatkowo, idealna kandydatka/at będzie charakteryzowała/ał się łatwością w nawiązywaniu relacji z zespołem oraz umiejętnością jasnego przedstawiania i komunikowania informacji.

Oferujemy

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • udział w interesujących projektach dla topowych firm;
  • naukę od najlepszych specjalistów w swojej branży;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach współpracy b2b;
  • pakiet szkoleniowy;
  • bogaty pakiet socjalny: program EY Care & Wellness (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe, zniżki, wydarzenia, komfortowe biuro oraz narzędzia pracy).

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.