EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2022-01-14
Warszawa, mazowieckie
Audyt, Konsulting, Analiza
angielski, polski
REKRUTACJA ZDALNA

Analityczka/Analityk Audyt Śledczy, Forensics

Korupcja, fałszowanie danych finansowych, kradzieże i przywłaszczenia to problemy, z którymi nasi klienci zmagają się na co dzień. Prowadzimy audyty śledcze, mające na celu identyfikację nieuczciwych pracowników i kontrahentów. Wykrywamy przypadki korupcji, konfliktu interesów, kradzieży majątku i fałszowania informacji i pomagamy w identyfikacji odpowiedzialnych za to osób.

Możliwości, które na Ciebie czekają

Będziesz uczestniczyć w audytach śledczych, dotyczących przestępstw gospodarczych i nadużyć z pierwszych stron gazet. Koledzy i koleżanki z 20-letnim doświadczeniem w pracach dochodzeniowych nauczą Cię planować, organizować i prowadzić czynności śledcze, identyfikować i zbierać dowody nadużyć oraz prowadzić rozmowy wyjaśniające.

Odbiorcami Twoich prac będą zarządy największych firm w Polsce, Europie i na świecie. W zależności od dotychczasowego doświadczenia, dobre wyniki pracy dadzą Ci możliwość awansu na stanowisko Konsultanta w horyzoncie 1 – 2 lat.

Twoje główne zadania

  • Analiza informacji z dokumentów, maili, danych finansowo-księgowych, rejestrów handlowych, portali społecznościowych, informacji prasowych itp.
  • Opracowanie informacji zbieranych podczas rozmów wyjaśniających
  • Czynne uczestniczenie w pracach zespołu i spotkaniach z klientami

Potrzebne umiejętności i doświadczenie

  • Zrozumienie i znajomość wybranych procesów biznesowych - zakupy, księgowość, controlling, magazyn oraz podstaw księgowości
  • Dobra orientacja we współczesnych technologiach IT – umiejętność korzystania z otwartych źródeł danych (portale społecznościowe, portale prasowe, blogi, rejestry handlowe i inne publicznie dostępne rejestry)
  • Rzeczywiste zainteresowanie tematyką nadużyć i przestępczości gospodarczej, znajomość podstawowych schematów przestępstw i nadużyć i chęć rozwijania się w tym obszarze
  • Pracujemy w międzynarodowym środowisku, stąd biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest niezbędna (B2/C1)

Twoim dodatkowym atutem będzie

  • Zrozumienie i znajomość zasad, procesów i procedur związanych z działaniami organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości (sprawy cywilne, HR i/lub karne)
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu materiału na potrzeby postępowań sądowych

Kogo szukamy

Absolwentów i osób rozpoczynających karierę zawodowa, które są nastawione na osiągnięcie celu i własny rozwój. Oferujemy pracę w Zespole który dużo wymaga, dając jednocześnie unikalne możliwości rozwoju umiejętności śledczych (np. przesłuchania metodą FBI) i wykorzystywania najnowszych technik i narzędzi informatycznych. Jeśli chcesz rozwijać karierę zawodową w przyspieszonym tempie, zapraszamy do EY.

Co dla Ciebie mamy?

  • Szkolenia, kursy i programy rozwojowe, które przygotują Cię na przyszłość technologicznie i biznesowo.
  • Możliwość poszerzania horyzontów poprzez zdobywanie różnorodnych doświadczeń na różnorodnych projektach i współpracę z osobami posiadającymi zróżnicowane doświadczenie.
  • Szybki, świadomy i dobrze doinwestowany rozwój kariery.
  • Efekt Twoich działań widoczny i ważny w zespołach, w których pracujesz, klientach, biznesach i społecznościach. Razem budujemy lepiej działający świat.

a także
Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników.
EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.