Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-02-02
Gdańsk, pomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Administracja
REKRUTACJA ZDALNA
Starszy Asystent w Zespole Poczty i Archiwum
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.:

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentacji kredytowej oraz depozytowej na potrzeby obsługi procesów w Banku

  • Przygotowanie dokumentacji Klienta do skanowania w celu jej archiwizacji

  • Tworzenie w systemie raportów

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel i Word)

  • Wykształcenie średnie

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dokładność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Dostęp do platformy MyBenefit
  • Pracę w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
  • Wygodną lokalizację Centrali mieszczącą się nieopodal dworca PKP Gdańsk Główny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millenium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!
W centralach Banku Millenium