Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-31
Kierownik Centrum Dystrybucji
Nr ref. 193345/7983
Łódź, łódzkie
Zakupy, Logistyka
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy z branży Consumer Goods, poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora ds. Logistyki, która będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie magazynem.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • zarządzanie podległym zespołem i koordynowanie pracy całego magazynu,
  • nadzór i wytyczanie zadań oraz monitorowanie i raportowanie wskaźników,
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów oraz zapewnienie bezpieczeństwa i odpowiedniego poziomu jakości,
  • zarządzanie procesami logistycznymi i magazynowymi, optymalizacja tych procesów i wdrażanie usprawnień.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość branży logistycznej i procesów magazynowych – mile widziane doświadczenie w branży Consumer Goods,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie, komunikatywność i otwartość na pracę z ludźmi.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, stawiającej na rozwój pracowników,
  • benefity pozapłacowe (samochód służbowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na  życie, szkolenia itp.),
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • jasne i przejrzyste ścieżki rozwoju.