Deloitte
Data aktualizacji: 2023-06-02
Wrocław, dolnośląskie
Audyt, Konsulting
angielski
Deloitte
Audit Consultant

Wrocław

Nasze wymagania

Jeśli:

  • Masz minimum trzyletnie doświadczenie w audycie finansowym
  • Masz wyższe wykształcenie
  • Znasz polskie i międzynarodowe standardy rachunkowości
  • Rozpocząłeś/aś uzyskiwanie kwalifikacji PIBR lub ACCA (będzie to dla nas dodatkowym atutem)
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (
    mile widziana znajomość języka niemieckiego)
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Ms Office
  • Chcesz pracować dla znanych polskich i międzynarodowych klientów
  • Jesteś nastawiony/a na szukanie rozwiązań i dzielenie się wiedzą
  • Jesteś osobą dokładną, odpowiedzialną i posiadasz umiejętności analityczne

 ...dołącz do Deloitte!

Twój zakres obowiązków

Jako Consultant w dziale audytu będziesz odpowiadać za prowadzenie projektów audytowych dla naszych polskich i międzynarodowych klientów. Będziesz brać udział w planowaniu i zarządzaniu zespołem na projekcie, dzięki czemu rozwiniesz swoje kompetencje w obszarze dzielenia się wiedzą i umiejętności liderskie.

To oferujemy

  • Realną i jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony, atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów i rozwiązań well – being
  • Finansowanie kursów i egzaminów podnoszących kwalifikacje zawodowe – PIBR, ACCA
  • Szeroką ofertę szkoleń merytorycznych oraz rozwój umiejętności w ramach Deloitte Learning Academy
  • Różnorodny i zaangażowany zespół nastawiony na współpracę.

O zespole

Jako Dział Audytu tworzymy skuteczną drużynę indywidualności z pasją do tego, co robimy w życiu zawodowym i osobistym. Dołącz do naszego zespołu - zapraszamy

Ścieżka rekrutacji

Złóż swoją aplikację online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na spotkanie z nami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office