Deloitte
Data aktualizacji: 2023-04-14
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Project Management
angielski

Podobne oferty pracy

M&A Tax Manager / Senior Manager

Warszawa

Nasze wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze transakcyjnego doradztwa podatkowego / M&A,
  • wykształcenia wyższego o profilu prawnym lub ekonomicznym,
  • biegłej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1),
  • doskonale rozwiniętych umiejętności zarządzania projektami oraz zarządzania zespołem
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz analitycznego myślenia,
  • tytułu Doradcy Podatkowego lub Radcy Prawnego ze specjalizacją w podatkach.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów due diligence, analizy podatkowej transakcji oraz restrukturyzacji o zasięgu lokalnym i międzynarodowym a także projektów z zakresu podatkowego prawa międzynarodowego,
  • budowanie relacji zarówno z klientami jaki i podmiotami badanymi
  • identyfikacja i rozwój nowych możliwości w zakresie sprzedaży usług podatkowych zarówno w zakresie M&A jak i innych dziedzin prawa podatkowego
  • nadzór nad pracą zespołu, dbanie o rozwój zawodowy, work-life balance i motywację członków zespołu oraz o doskonałą atmosferę pracy.

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju w jednym z największych i najbardziej doświadczonych zespołów Tax M&A na rynku oraz udziału w projektach „z pierwszych stron gazet”,
  • stałe i realne wsparcie na projektach ze strony Dyrektora / Partnera,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym możliwość pracy zdalnej spoza Warszawy, elastyczny czas pracy i unikalną na rynku kulturę równowagi między pracą a odpoczynkiem,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.