PURO Hotels Sp. z o.o.
Data aktualizacji: 2022-05-04
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Podatki, Księgowość
angielski

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta. W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując design i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie. Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscową architekturą każdy hotel stanowi jego integralną część.

PURO to wyjątkowe hotele, które tworzą wyjątkowi ludzie. Obecnie do naszego zespołu w Centrali PURO Hotels poszukujemy osoby na stanowisko

Młodszy Księgowy/Młodsza Księgowa w PURO Hotels
Warszawa

TWOJE PODSTAWOWE ZADANIA:

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie księgowym Enova zgodnie z ustalonymi procedurami oraz wymogami prawa podatkowego i bilansowego
  • generowanie płatności w systemie księgowym oraz ich importowanie do aplikacji bankowej
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • przygotowywanie raportów w Excelu na potrzeby Zarządu
  • przygotowywanie deklaracji i sprawozdań na potrzeby US, NBP, GUS, UM, banków
  • współpraca z biegłymi rewidentami
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • udział w wewnętrznych projektach departamentu

ZAPEWNIAMY:

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • przyjazną, nieformalną atmosferę
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • dofinansowanie do ubezpieczenia
  • zniżki na pobyt w hotelach PURO
  • realne możliwości budowania ścieżki rozwoju
  • firmowe i działowe wyjścia integracyjne
  • szkolenia
  • pracę hybrydową

TY:

  • masz minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • Excel nie ma przed Tobą tajemnic
  • masz doskonałe zdolności analityczne
  • masz praktyczną wiedzę z zagadnień prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • praca w zespole nie jest Ci obca
  • jeśli znasz system Enova – masz u nas plusa

BRZMI CIEKAWIE? ZAAPLIKUJ!

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski