Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2022-06-07
Programista Java
Nr ref. KwF/DAG/Java
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, IT
angielski

Miejsce pracy: Wrocław
KwF/DAG/Java

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie systemu leasingowego zbudowanego w oparciu o technologie Java + Oracle

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku programisty

  • Umiejętność pisania aplikacji w Java 6 i wyższych

  • Umiejętność pracy z Legacy Code

  • Doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i rozwoju systemów rozproszonych opartych o technologię Java

  • Doświadczenie w pracy z serwerami aplikacji (najlepiej WebLogic)

  • Znajomość SpringBoot

  • Znajomość JSF, JSP

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w: Spring-Webflow, Ansible, ADF, PLSQL

To oferujemy

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania

  • Współtworzenie rozwiązań odpowiadających na realne potrzeby biznesowe

  • Możliwość samorozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji

  • Umowę o pracę oraz pakiet premiowy

  • Opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Jesteśmy bankiem cyfrowym. Nasi specjaliści IT tworzą rozwiązania, z których korzystają miliony użytkowników. Projektują i rozwijają nowoczesne aplikacje dla każdego z obszarów naszej działalności, stanowiąc technologiczne DNA banku. Bądź prekursorem nowoczesnych rozwiązań bankowości internetowej, kreuj cyfrową przyszłość razem z nami!
Jesteśmy bankiem cyfrowym.