Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-06-30
Kraków, małopolskie
Bankowość, Analiza, Administracja
angielski, niemiecki

www.goldmanrecruitment.pl

Dla Naszego Klienta, lidera w zakresie zarządzania ryzykiem i usług pośrednictwa ubezpieczeniowego, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Administrator Danych z językiem niemieckim, 100% praca zdalna

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 193562/8200

Opis stanowiska:
  • sprawdzanie informacji otrzymanych od ubezpieczycieli pod kątem zgodności z informacjami przechowywanymi w rejestrach systemu,
  • dokonywanie obliczeń z wykorzystaniem informacji dostępnych w systemie,
  • wykonywanie zadań takich jak: analizowanie różnic w księgowaniach, analizowanie różnic w opłatach brokerskich i prowizjach, wyjaśnianie wysokości składek,
  • potwierdzanie ubezpieczenia, przygotowywanie raportów rocznych,
  • ścisła współpraca z koordynatorem zespołu oraz innymi zespołami.
Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego – min. poziom B2,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • wysoka dbałość o szczegóły,
  • umiejętność analizowania danych i sprawdzania ich poprawności,
  • dobre umiejętności analityczne oraz organizacyjne pracy własnej,
  • umiejętności komunikacyjne z nastawieniem na potrzeby klienta.
Oferta obejmuje:
  • hybrydowy system pracy,
  • opieka medyczna i bezpłatna opieka stomatologiczna,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe, platforma bonusowa,
  • wewnętrzne możliwości rozwoju zawodowego, indywidualny plan rozwoju.