Deloitte
Data aktualizacji: 2022-11-20
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobrze znasz polską ustawę o rachunkowości, międzynarodowe standardy sprawozdawczości finansowej oraz prawo podatkowe;
  • Posiadasz wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność współpracy z ludźmi na różnym szczeblu organizacji;
  • Biegle poruszasz się w Ms Office (w szczególności Excel) i systemach ERP (SAP będzie atutem);
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz się ciągle rozwijać w tym obszarze;
  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe, tj. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia;
  • Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym;
  • Atutem będą posiadane kwalifikacje zawodowe takie jak np. tytuł biegłego rewidenta, doradcy podatkowego, ACCA lub CIMA;
  • Posiadasz wysokie zdolności analitycznego myślenia i potrafisz pracować pod presją czasu;

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzeniem pełnej księgowości spółek grupy w Polsce;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych, w tym sprawozdania skonsolidowanego;
  • Nadzór nad kwestiami podatkowymi oraz kalkulacja i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawno-podatkowych oraz wdrażanie procedur minimalizujących ryzyka podatkowe;
  • Współpraca z audytorami, instytucjami zewnętrznymi, organami podatkowymi i bankami;
  • Analiza procesów księgowych i organizacyjnych oraz inicjowanie działań w zakresie ich usprawniania
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych;
  • Planowanie i nadzorowanie pracy działu księgowego i współpraca z innymi działami Spółki;

To oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań, ciekawe i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku;
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, platforma MyBenefits, karta Multisport, kursy językowe;
  • Pracę zdalną lub w modelu hybrydowym;
  • Szeroką ofertę rozwojową, opartą na Twoich silnych stronach, coaching kariery i mentoring;
  • Ciekawą ofertę szkoleń i warsztatów wraz z dostępem do inteligentnej i nowoczesnej platformy szkoleniowo – rozwojowej;

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
ACCA CIMA MS Office MS Excel ERP
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski