Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-06-23
Wołomin, mazowieckie
Księgowość
angielski

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Samodzielny Księgowy (praca hybrydowa)

Miejsce pracy: Wołomin
Nr ref. 193591/8237

Opis stanowiska:
  • księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu oraz przygotowywanie kalkulacji podatkowych,
  • przygotowywanie płatności i księgowanie transakcji bankowych,
  • współudział w przygotowaniu sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych,
  • dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego,
  • czynny udział w procesach zamknięcia miesiąca i roku,
  • przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby grupy,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (głównie VAT, CIT),
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych (US, GUS),
  • przygotowywanie danych i sporządzanie raportów JPK,
  • planowanie i prognozowanie przepływów pieniężnych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe z dziedziny rachunkowości/ finansów,
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/ Księgowego – mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
  • język angielski na poziomie min. komunikatywnym – B1 – warunek konieczny
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • znajomość systemu klasy ERP,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • rzetelność, skrupulatność i dokładność,
  • motywacja i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów.
Oferta obejmuje:
  • dofinansowanie do karty sportowej - FitProfit Card,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego LuxMed,
  • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 8-11),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość pracy hybrydowej do 80% czasu pracy.