Deloitte
Data aktualizacji: 2022-12-19
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość, Administracja
angielski
Młodszy Specjalista ds. fakturowania w kancelarii Deloitte Legal

Warszawa

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z procesem fakturowania;
  • absolwent /ka studiów związanych z finansami lub administracją,
  • doświadczenie w formatowaniu, weryfikacji oraz kompletowaniu dokumentów;
  • doskonała organizacja pracy i wysoka kultura osobista;
  • otwartość i nastawienie na pracę w zespole;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie danych do wystawienia faktur (współpraca na linii prawnicy-zespół zajmujący się wystawianiem faktur);
  • praca na systemach wewnętrznych związanych z procesem fakturowania;
  • przygotowanie zestawień dotyczących projektów (godzinowych, kosztowych, generowanie raportów);
  • współpraca z wewnętrznym zespołem ds. fakturowania oraz księgowością.

To oferujemy

  • możesz liczyć na umowę o pracę w międzynarodowej firmie, w dynamicznym środowisku;
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie zdrowotne;
  • kartę Multisport oraz dostęp do platformy Multikafeteria;
  • szeroki pakiet szkoleń i kursy językowe;
  • Deloitte Adventure Team – grupa sportowa;
  • atrakcyjny program poleceń pracowniczych.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office MS Excel
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski