Deloitte
Data aktualizacji: 2022-09-30
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Human Resources
angielski, polski
Data aktualizacji: 2022-09-30 Aplikuj
Deloitte
Researcher
REKRUTACJA ZDALNA
Researcher

Researcher

Warszawa

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

  • Masz już pierwsze doświadczenie w sourcingu i chcesz się rozwijać w obszarze rekrutacji;
  • Biegle posługujesz się językiem polskim i angielskim;
  • Znasz podstawy i wiesz jak poruszać się po LinkedIn, orientujesz się również w innych źródłach pozyskania kandydata;
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Jesteś kreatywny/kreatywna, lubisz podejmować inicjatywę a jeśli pojawia się problem - szukasz różnych rozwiązań;
  • Wyrażasz gotowość do pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, minimum 30h w tygodniu;

Twoje zadania:

  • Sourcing pasywnych i aktywnych kandydatów przy użyciu różnych metod pozyskiwania (wyszukiwanie bezpośrednie, sieć społecznościowa, tablice ogłoszeń) oraz kontaktowanie się z nimi;
  • Ścisła współpraca z zespołem Rekruterów i Hiring Managerów w celu dogłębnego zrozumienia potrzeb rekrutacyjnych i profilu poszukiwanego kandydata;
  • Budowanie i zapewnianie pozytywnego Candidate Experience na każdym etapie procesu rekrutacji;
  • Udział w wielu inicjatywach organizowanych przez HR;

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie;
  • Wspierającą atmosferę w zespole, od którego wiele się nauczysz;
  • Współpracę w modelu hybrydowym;
  • Kartę Multisport;
  • Rozbudowany Program Employee Wellbeing (Employee Assistance Program, Dzień Zdrowia w Deloitte, Adventure Team, Mental-Health);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w języku angielskim;

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.