Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-10-06
Łódź, łódzkie
IT, Project Management, Sprzedaż
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, dystrybutora oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującego się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych, a także technologii VoIP i PBX poszukujemy obecnie osoby na stanowisko

Inżynier Wsparcia Sprzedaży (IT)

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref. 193724/8341

Opis stanowiska:
  • udział w spotkaniach handlowych jako ekspert oferowanych przez firmę rozwiązań,
  • definiowanie wymagań na podstawie potrzeb klienta, jego infrastruktury oraz tworzenie rozwiązań spełniających te wymagania,
  • projektowanie i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • zapewnienie przedsprzedażowej pomocy technicznej i edukacji produktowej,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych,
  • prowadzenie analizy rynku pod względem nowości technologicznych,
  • współpraca z producentami rozwiązań obecnych w portfolio firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe informatyczne  (mile widziane: sieci komputerowe),
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na tożsamym lub podobnym stanowisku w budowaniu rozwiązań informatycznych na poziomie funkcjonalnym, sieciowym i infrastrukturalnym,
  • umiejętność projektowania, wdrażania adresowania i routingu w złożonych sieciach przewodowych i bezprzewodowych,
  • wiedza na temat BGP, OSPF, IS-IS, MPLS, VPLS, RIP oraz umiejętność ich konfiguracji na urządzeniach firmy Extreme Networks - mile widziane,
  • praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci: LAN, WAN, WLAN,
  • wiedza z zakresu zarządzania platformą wirtualizacji: Vmware, vSphere, vSAN, NSX,
  • znajomość konfiguracji i zarzadzania firewall’ami CheckPoint oraz PaloAlto,
  • znajomości zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa wiodących producentów,
  • kursy ukończone certyfikatem np.: Extreme Networks, Cisco, Juniper, CheckPoint, PaloAlto, – mile widziane,
  • znajomość języków programowania oraz umiejętność ich zastosowania (np. Phyton),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o UoP lub kontrakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz system premii kwartalnych,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe,
  • możliwość zdobywania wiedzy oraz realizowania certyfikowanych kursów branżowych.