mFinanse S.A.
Data aktualizacji: 2022-08-02
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż
Dyrektor Mikroregionu

Od nas dostaniesz:

dodatkowe świadczenia socjalne elastyczny czas
pracy
zniżki na firmowe produkty i usługi preferencyjne
pożyczki
atrakcyjne wynagrodzenie Prywatną opiekę
medyczną
dofinansowanie zajęć sportowych

Pierwsza praca?
Czekamy na Ciebie!

Nie wiesz od czego zacząć?
Zacznij w mKiosku mBanku

miejsce pracy: Wrocław, nr referencyjny:

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i zarządzanie podległym zespołem

  • aktywne pozyskiwanie i zarządzanie bazą klientów

  • zarządzanie działalnością podległych mKiosków mBanku

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • realizacja zadań biznesowych i planów sprzedażowych

  • szkolenie i motywowanie podległych pracowników

  • dbanie o wysoki poziom jakości obsługi klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem sprzedażowym

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze produktów finansowych

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientami i pracownikami

  • rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne

  • otwarta postawa do ciągłego podnoszenia swoich kompetencji

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)

To oferujemy

  • rozbudowany system szkoleń i wsparcie trenera
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczną formę zatrudnienia o własną działalność gospodarczą
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport

  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Preferencyjne pożyczki
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
Forma zatrudnienia
B2B
Poziom stanowiska
Dyrektor
B2B
Dyrektor