Alior Bank
Data aktualizacji: 2022-08-24
Kraków, małopolskie
Bankowość, IT
angielski

Software Developer (Java, Spring/Hibernate)

Opis stanowiska:

  • implementowaniu nowych funkcjonalności w bankowych aplikacjach webowych typu „gruby klient”, komunikujących się z innymi systemami poprzez usługi sieciowe,
  • rozwijaniu i utrzymywaniu istniejących aplikacji,
  • współpracy ze specjalistami z innych działów w ramach zwinnych zespołów,
  • dbaniu o wysoką jakość tworzonych rozwiązań,
  • pisaniu testów dla tworzonego kodu.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • minimum od dwóch lat profesjonalnie programuje aplikacje sieciowe w Javie,
  • bardzo dobrze zna framework Spring (mile widziana znajomość JSF) oraz Hibernate,
  • potrafi tworzyć frontend przy pomocy CSS i JavaScript (mile widziana znajomość Angulara),
  • wie, jak korzystać z Gita, IntelliJ, Mavena, Jenkinsa,
  • zna dobrze SQL i REST/SOAP, REST API
  • stosuje się do dobrych praktyk i standardów programowania,
  • potrafi pracować w ramach metodyki Agile,
  • zna język angielski na poziomie koniecznym do posługiwania się dokumentacją techniczną
  • dobrze zna relacyjne baz danych (Oracle).

Oferujemy:

  • pracę z nowymi technologiami w ramach licznych projektów, od tych najprostszych po mocno skomplikowane,
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT (algorytmika, architektura nisko i wysokopoziomowa, integracje),
  • Zostanie częścią naszej radosnej i całkiem sporej gromady,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Liczne możliwości rozwoju,
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny
Prywatna opieka medyczna
Prywatna opieka stomatologiczna
Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
Pakiet szkoleń
Dofinasowanie do wypoczynku
Sekcje sportowe
Karta Miltisport
Benefity:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatna opieka stomatologiczna
  • Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie grupowe i zniżku w PZU
  • Nielimitowana premia miesięczna
  • Pakiet szkoleń
  • Dofinasowanie do wypoczynku
  • Sekcje sportowe
  • Karta Miltisport
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
Javascript CSS SQL Agile
Specjalista
Języki
angielski
Specjalista
Języki
angielski