Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-11-21
Samodzielny Księgowy
Nr ref. 193802/8423
Łódź, łódzkie
Księgowość

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, globalnej firmy księgowo-doradczej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych na potrzeby spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi US, GUS, NBP,
  • nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji księgowej,
  • bieżąca współpraca z zespołem księgowym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w księgowości lub biurze rachunkowym na stanowisku Samodzielnego Księgowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego - min. B2,
  • znajomość systemów księgowych klasy ERP,
  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków VAT i CIT,
  • dobra znajomość narzędzia Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w trybie hybrydowym do 80% pracy w trybie home office,
  • rozbudowany proces on-boardingowy,
  • biuro znajdujące się w centrum Warszawy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bogaty system benefitowy,
  • lekcje języka angielskiego.