mBank S.A.
Data aktualizacji: 2022-08-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Analiza
angielski

Od nas dostaniesz:

Zatrudnienie
w oparciu o umowę o pracę
Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
Bibliotekę Legimi Dostęp do kursów LinkedIn Learning

Zobacz, jak dbamy o pracowników!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie zdobywać nową wiedzę!
Specjalistka /specjalista ds. oceny ryzyka transakcji faktoringowych

miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASZ/090/0822

W Departamencie Oceny Ryzyka dbamy o ryzyko pojedynczych transakcji faktoringowych oraz dbamy o ryzyko całego portfela należności. Zespół tworzą pracownicy z wieloletnim stażem i doświadczeniem w zakresie oceny ryzyka, monitoringu należności i windykacji. Współpracujemy blisko z Departamentem Sprzedaży i Departamentem Współpracy z Klientami.

Twój zakres obowiązków:

  • analiza transakcji faktoringowej: ocena portfela odbiorców oraz ocena sytuacji ekonomiczno-finansowej klienta, jego wiarygodności kredytowej,
  • przyznawanie limitów na odbiorców,
  • przygotowanie wniosku faktoringowego wraz z rekomendacją,
  • podejmowanie decyzji faktoringowych,
  • prezentowanie wniosku na posiedzeniach Komitetu Kredytowego,
  • kontrola i monitoring transakcji faktoringowych,
  • udział w spotkaniach z klientami w roli przedstawiciela zespołu ryzyka.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie zdobyte na stanowisku związanym z oceną ryzyka kredytowego małych i średnich przedsiębiorstw lub oceną ryzyka transakcji faktoringowych,
  • znajomość zagadnień dotyczących: analizy finansowej przedsiębiorstw, rachunkowości, finansów i bankowości,
  • swobodne poruszanie się w aplikacjach MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność jasnego przekazywania wyników analiz, formułowania opinii, odwagę w wydawaniu swoich rekomendacji,
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność,
  • łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • prawo jazdy kat. B.

Brzmi interesująco? Masz pytania? Zapraszam do kontaktu z:

Agnieszką Szostek – rekruterem odpowiedzialnym za ten proces

lub

Elżbietą Zaremba – szefem zespołu do którego poszukujemy nowej osoby.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów Linkedln Learining

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
MS Office