KPMG
Data aktualizacji: 2022-09-26
Kraków, małopolskie
Konsulting, Księgowość, BPO/SSC
angielski

Podobne oferty pracy

Konsultant/Starszy Konsultant w zespole Cen Transferowych

Kraków

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Nasi doradcy podatkowi pomagają klientom w efektywnej i kompleksowej ocenie skutków podatkowych podejmowanych przez nich decyzji gospodarczych oraz we wdrożeniu najbardziej efektywnych podatkowo strategii. Zajmujemy się doradztwem w pełnym zakresie tematyki cen transferowych obejmującym m.in. planowanie transakcji grupowych, przygotowanie i implementację polityki w zakresie cen transferowych, przygotowujemy dokumentację do transakcji z podmiotami powiązanymi, a także weryfikujemy poziom cen w transakcjach poprzez przygotowanie analiz rynkowych.

Reprezentujemy klientów w trakcie postępowań kontrolnych dotyczących transakcji grupowych a także w negocjacjach porozumień cenowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów z zakresu doradztwa podatkowego
  • Przygotowywanie opinii podatkowych
  • Przygotowywanie dokumentacji cen transferowych
  • Opracowywanie analiz ekonomicznych
  • Udział w postępowaniach administracyjnych dotyczących cen transferowych lub transakcji pomiędzy podmiotami powiązanymi

Oczekujemy:

  • W zależności od stanowiska od roku do 3 lat doświadczenia w doradztwie podatkowym lub w administracji podatkowej
  • Praktycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania przepisów podatkowych, w szczególności dotyczących problematyki cen transferowych
  • Wykształcenia wyższego o profilu ekonomicznym
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doskonale rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Zaangażowania, nastawienia na realizację postawionych celów
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu

Oferujemy:

  • interesującą pracę w interdyscyplinarnym
    i międzynarodowym środowisku
  • pracę w systemie hybrydowym lub zdalnie
  • udział w ciekawych projektach we współpracy z profesjonalistami
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • współpracę z renomowanymi klientami
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym kartę MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office