Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-08-24
Kierownik Magazynu
Nr ref. 193826/8447
Kraków, małopolskie
Analiza, Zakupy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, producenta innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań technicznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierownika Magazynu.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:
  • prowadzenie i nadzór nad gospodarką magazynową,
  • obsługa programu WSM,
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem,
  • tworzenie dokumentacji magazynowej,
  • planowanie wykorzystania zasobów,
  • analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,
  • nadzorowanie spedycji, wysyłek, odbiorów, i wydań na produkcję,
  • wdrażanie nowych rozwiązań organizacyjnych.

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu magazynami,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej,
  • doświadczenie w pracy z programami klasy WMS,
  • udokumentowane wyniki optymalizacji procesów magazynowych,
  • znajomość zasad pracy magazynu według systemów FIFO, LIFO, 5S, Lean,
  • znajomość zasad realizacji spedycji, odbiorów, kompletacji, wysyłek, wydań na produkcję,
  • dobra znajomość programu MS Excel.
Oferta obejmuje:
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • zatrudnienie na pełen etat, na umowę o pracę,
  • dofinansowanie do pakietu sportowego,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego,
  • kursy językowe,
  • dodatki/premie.

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Kierownik
Umiejętności
MS Excel
Pełny etat
Kierownik
MS Excel