Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
PwC
Data aktualizacji: 2022-09-23
Warszawa, mazowieckie
Podatki, IT, Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2022-09-23
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Płatne praktyki w zespole ds. obsługi systemów podatkowych 

Nasz zespół ITBC, ykorzystując nowoczesne technologie i rozwiązania administrowane i rozwijane wewnętrznie, świadczy usługi z obszaru automatyzacji podatkowej i szeroko rozumianego usprawniania procesów finansowych. W obszarze działania zespołu jest także nawiązywanie nowych relacji z klientami i utrzymywanie dotychczasowych na rynku lokalnym jak i globalnym.
 

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

 • jesteś absolwentem lub studentem min. 3 roku studiów,

 • interesujesz technologiami informatycznymi: np. SQL, HTML, podstawami programowania LUB szukasz rozwoju w kierunku wdrażania raportowych systemów podatkowych - jesteśmy interdyscyplinarni :)

 • posiadasz dobrą znajomość j. angielskiego,

 • możesz na pracę poświęcić minimum 32h tygodniowo,
   

Twoja przyszła rola?

 • będziesz współpracować z naszymi doświadczonymi koleżankami i kolegami  przy projektach dla klientów z Polski; 

 • weźmiesz aktywny udział w tworzenie dokumentacji projektowej oraz przygotowywanie oferty sprzedażowej, 

 • zajmiesz się analizą danych i wymagań klientów, a także przygotowywaniem dla nich raportów,

 • zaangażujesz się w proces wdrażania aplikacji podatkowych oraz ich utrzymanie (w tym rozwiązywanie problemów w działaniu rozwiązań systemowych). 
   

Co oferujemy?

 • zatrudnienie na okres praktyk z możliwością kontynuacji współpracy;

 • jasno sprecyzowaną ścieżkę rozwoju oraz szeroką możliwość poszerzania wiedzy (np. udział w warsztatach, dostęp do szkoleń e-learning, mentoring od doświadczonych kolegów i koleżanek);

 • dostęp do kafeterii - bony na zakupy (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco), zniżki PwC na urządzenia IT oraz bezpłatny dostęp do prasy internetowej;

 • kartę Multisport oraz dofinansowanie dla sportowych społeczności PwC;

 • możliwość polecenia znajomych w ramach programu referalowego.

 

Pamiętaj!

Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny i załączysz CV. Po wstępnej weryfikacji Twojej aplikacji otrzymasz dostęp do testów analitycznych on-line.

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: pl_kariera@pwc.com

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.