KPMG
Data aktualizacji: 2022-09-29
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, BPO/SSC, Analiza, Administracja
angielski
Data aktualizacji: 2022-09-29 Aplikuj
REKRUTACJA ZDALNA

Konsultant w zespole BA ESG

Warszawa

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Zespół BA ESG specjalizuje się w kompleksowym doradztwie w zakresie zrównoważonego rozwoju. Patrzymy całościowo na działalność firmy i jej wpływ na otoczenie, łącząc doświadczenie w budowaniu wartości poprzez strategię, programy ewaluacji i komunikację. Zespół ESG w KPMG zajmuje się między innymi szczegółową diagnozą obecnej sytuacji ESG firmy, analizuje scenariusze szans i ryzyk klimatycznych, buduje strategie ESG oraz je wdraża. Wspiera klientów, ze wszystkich branż, w procesach raportowania niefinansowego, a także realizuje projekty podnoszenie świadomości istotności ESG w firmie poprzez liczne spotkania szkoleniowe. Obecnie poszukujemy osoby, która będzie nas wspierała w przygotowaniu i realizacji projektów doradczych z szeroko rozumianego obszaru ESG.

Twój zakres obowiązków:

  • udział w pracach zespołu specjalizującego się w zagadnieniach zrównoważonego rozwoju,
  • przeszukiwanie i wykonywanie opracowań na bazie danych ze wskazanych portali,
  • sporządzanie raportów z zebranych danych rynkowych i projektów technicznych,
  • przygotowywanie korespondencji do podmiotów współpracujących i zainteresowanych usługami działu,
  • opracowywanie prezentacji w oparciu o zebrane lub wskazane informacje,
  • obsługa archiwów i dokumentacji działu.

Oczekujemy:

  • ukończonych studiów magisterskich lub podyplomowych o specjalności: ochrona środowiska, socjologia, lub studiów z zakresu ESG/Zrównoważonego rozwoju
  • zainteresowania tematyką ESG w tym m.in. ochroną środowiska (GOZ, emisje, ślad węglowy) lub/i kwestiami społecznymi (mierzenie wpływu społecznego, kwestie pracownicze, dialog z interesariuszami) lub/i zarządczymi (compliance, różnorodność, zagadnienia etyczne, odpowiedzialny łańcuch dostaw),
  • wiedzy na temat standardów raportowania niefinansowego, celów zrównoważonego rozwoju, regulacji UE w zakresie ESG, zarządzania projektami,
  • co najmniej 3 letniego doświadczenia pracy z projektami ESG,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Power Point i Excel),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności analizy i syntezy informacji,
  • zdolności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim oraz międzynarodowym firmie doradczej,
  • doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w ambitnym zespole ekspertów,
  • możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz dostęp do platform learingowych, w tym Linkedin Learning,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny: karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, bony okolicznościowe,
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników i uzyskania atrakcyjnego bonusu,
  • możliwość zaangażowania się w różnorodne formy wolontariatu pracowniczego oraz program grantowy wspierający zgłaszane przez pracowników inicjatywy.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.