PwC
Data aktualizacji: 2023-01-17
Inżynierka/Inżynier DevOps
Nr ref. 368009WD
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting, Inżynieria
angielski

PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Rozwiązania, które budujemy dla naszych klientów dotykają wielu różnych technologii, a procesy wytwórcze i wdrożeniowe wymagają kogoś, kto podejmie się ich budowy i zarządzania nimi.

Dołącz do zespołu Architektury i Integracji, buduj swoje kompetencje w różnych technologiach, zdobywaj doświadczenie on naszych ekspertów, zyskaj na otwartych programach szkoleniowych.

Obowiązki

  • Tworzenie, rozwój oraz modyfikacja istniejących narzędzi wsparcia procesów Continuous Integration / Continuous Delivery / Continuous Deployment

  • Automatyzacja powtarzalnych czynności w cyklu wytwarzania oprogramowania/ administracji środowisk testowych/ wdrażania oprogramowania na środowisko produkcyjne

  • Troubleshooting i budowa środowisk produkcyjnych i testowych

  • Doradzanie programistom (w tym programistom integracji) w zagadnieniach jak zarządzanie konfiguracją, praca z gałęziami kodu

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych dla automatyzacji procesów

  • Ścisła współpraca z zespołami programistów/testerów/administratorów w procesie przygotowywania oprogramowania do uruchomienia w środowisku produkcyjnym

Oczekiwania

  • Minimum półtora roku doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość wybranych narzędzi: Ansible, Apache Ant, Docker, Kubernetes, Jenkins, TeamCity, GitLab, Maven/Gradle, JIRA, Bamboo, Terraform, Prometheus, Grafana

  • Minimum podstawowa znajomość języków skryptowych (np. Python, PowerShell, bash)

  • Znajomość narzędzi DevOps dostawców chmur (np. Azure Devops)

  • Znajomość Tomcata i/lub Nginx'a

  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux oraz Windows

  • Znajomość repozytoriów Git

  • Kreatywność, samodzielność, chęć znalezienia nowych rozwiązań

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość zagadnień integracji systemów IT, rozwiązań klasy ESB

Mile widziane:

  • Znajomość języka obiektowego

  • Znajomość Azure, AWS, GCP

  • Znajomość rozwiązań ETL

  • Znajomość Kafka

  • Doświadczenie w środowisku IT opartym o rozwiązania chmurowe

  • Znajomość relacyjnych baz danych i SQL

  • Znajomość baz danych noSQL

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Ciekawą praca w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych firmach

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT

  • Różnorodność projektów i branż

  • Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla największych polskich i europejskich firm

  • Prywatną opieka medyczna

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych: Multisport, rabaty na zakupy -Ty decydujesz z czego korzystasz na naszej platformie kafeteryjnej

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma learningowa.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.