Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-09-21
SAP Key User
Nr ref. 193863/8486
Stryków, łódzkie
Analiza, Zakupy
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Logistics and Supply Chain, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Stryków

Opis stanowiska:
  • wsparcie i obsługa operacji magazynowych w zakresie SAP,
  • czynny udział w przeprowadzaniu testów systemu i ich dokumentowaniu,
  • nadzór nad poprawnością danych w systemie,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów systemowych,
  • dostarczanie do klienta wymaganych raportów i informacji,
  • ścisła współpraca z zespołem analitycznym oraz działem inżynierii logistyki.
Wymagania:
  • znajomość systemu SAP w zakresie procesów magazynowych (mile widziana znajomość SAP S/4Hana / EWMS),
  • znajomość mapowania i definiowania procesów systemowych SAP,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • umiejętności analityczne,
  • zaangażowanie i inicjatywa.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, stawiającej na rozwój pracowników,
  • benefity pozapłacowe,
  • szeroki pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • jasne i przejrzyste ścieżki rozwoju.