KPMG
Data aktualizacji: 2022-11-02
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość, BPO/SSC, Analiza, Administracja
angielski

Business Support Assistant

Warszawa

umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

BA Business Support zajmuje się wsparciem w codziennych zadaniach zespołu Business Advisory, oferującego usługi doradcze mające na celu poprawę efektywności funkcjonowania przedsiębiorstw oraz ich stabilny rozwój. BA Business Support pomaga zespołowi biznesowemu, aby ten mógł płynnie wspierać naszych klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów dotyczących zarządzania na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie Partnerów Działu i zespołu merytorycznego (m.in. prowadzenie kalendarza Partnerów Business Advisory - umawianie spotkań, telekonferencji itp),
  • wystawianie faktur,
  • aktualizacja informacji w bazach danych,
  • pomoc administracyjna w ofertowaniu (m.in. edytowanie dokumentów, pozyskiwanie dokumentów formalnych),
  • przeprowadzanie wewnętrznych procedur związanych z projektami,
  • przygotowywanie prezentacji i raportów,
  • prowadzenie planningu poszczególnych zespołów Departamentu Business Advisory,
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów,
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Departamentu Business Advisory (w tym bieżąca opieka nad przestrzenią biurową Departamentu).

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office,
  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • obowiązkowości i zaangażowania,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • pozytywnego nastawienia do realizacji zadań,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym. szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • nowoczesne narzędzia pracy.
Masz pytania?

Zapytaj Rekrutera
KPMG w Polsce
KPMG Sp. z o.o., Departament People & Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członek globalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielską z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przez niezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Poziom stanowiska
Asystent
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Asystent
Języki
angielski
MS Office