Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2022-11-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
angielski
Data aktualizacji: 2022-11-25 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

Jedną z naszych priorytetowych wartości w PwC jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych wyzwań u naszych Klientów. Jesteśmy w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu.
Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Do naszego zespołu Modelowania Finansowego poszukujemy kandydata/ -tki na stanowisko:

 

Consultant/ Senior Consultant w zespole Modelowania Finansowego

Lokalizacja: cała Polska

 

Czy chcesz mieć realny wpływ na decyzję o tym, gdzie powstanie nowe centrum logistyczne? Czy uda się zrestrukturyzować największą polską firmę lotniczą? Czy chcesz pomóc polskim spółkom energetycznym przejść “zieloną transformację”, służbie zdrowia rozbudowywać sieć przychodni, a detalistom wdrażać koncepcję darkstores? A to wszystko “klikając” w Excelu bez używania myszki i odkrywając coraz to nowe sposoby na to, by suche zbiory danych ożywały i wskazywały Klientowi właściwą drogę? A może nie lubisz marnować czasu na powtarzalne zadania, więc osiągnąłeś/ łaś mistrzostwo w zakresie automatyzacji pisząc makra w VBA, miary w PowerBI czy transformacje w PowerQuery?

Jeśli tak, to Zespół Modelowania Finansowego to miejsce dla Ciebie. Miejsce, w którym będziesz mieć okazję spróbować wszystkiego po trochu: od klasycznych modeli transakcyjnych i wycen przedsiębiorstw, przez modele finansowe na potrzeby pozyskania finansowania czy decyzji inwestycyjnych, aż po niestandardowe modele płynnościowe i optymalizacyjne realizowane w MS PowerTools.

To okazja, aby stać się częścią świetnego zespołu młodych ludzi o różnych umiejętnościach i charakterach, którzy doceniają tę różnorodność i wiedzą jak ją wykorzystać, by dostarczać wyjątkową jakość naszych usług. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy głęboko wierzą w ideę współpracy i dzielenia się doświadczeniem.

W pierwszym kroku procesu rekrutacyjnego, będziesz miał/a okazję porozmawiać z naszą Ekspertką ds. rekrutacji - Małgosią,  a na kolejnym etapie będzie okazja do poznania innych osób z zespołu - sprawdź nas na LinkedIn i zobacz co mamy do powiedzenia:

https://www.linkedin.com/in/bartek-w%C3%B3jcik-0b011a3/ oraz poznaj Gabi: 

https://www.youtube.com/watch?v=aJOJE7msNpg

https://www.youtube.com/watch?v=GvAZYz_qoog

 

Wygląda ciekawie? Brzmi jak plan? Podejmij wyzwanie i dołącz do nas!

 

Co będziesz z nami robić?

 • Uczestniczyć w projektach doradczych realizowanych dla największych podmiotów gospodarczych działających w Polsce i w Europie Środkowej

 • Przygotowywać złożone modele finansowe mające ułatwić podjęcie decyzji inwestycyjnych i strategicznych

 • Doradzać w obszarze transakcyjnym 

 • Oceniać projekty i możliwości inwestycyjne (analizy NPV / IRR)

 • Przeprowadzać analizy opłacalności projektów i wycen przedsiębiorstw, tworzyć analizy strategiczne i rynkowe

 

Aplikuj jeśli:

 • Pasjonujesz się wszelkiego rodzaju analizami liczbowymi, zarówno w obszarze finansów jak i poza nim. Posiadasz minimum roczne doświadczenie zawodowe (optymalnie w obszarze modelowania finansowego lub pokrewnego)

 • Chcesz poznawać najlepsze praktyki modelowania finansowego

 • Potrafisz się szybko dostosowywać do pracy dla różnych sektorów i z różnymi klientami

 • Znasz dobrze  MS Excel, interesujesz się innymi narzędziami, takimi jak np.  Power Query, Power BI, Python itp.

 • Posiadasz umiejętności samodzielnego analizowania i formułowania wniosków

 • Biegle posługujesz się językiem polskim i językiem angielskim w mowie i piśmie

 • Cenisz sobie otwartą komunikację i ducha pracy zespołowej 

 

Co zyskasz dołączając do PwC?

 • Współpracę w zgranym zespole, od którego można się dużo nauczyć, ale również spędzić trochę czasu w luźniejszej atmosferze  po pracy. Chcesz zobaczyć z kim się pracuje - z chęcią umówimy kawę na mieście, jako dodatkowy element procesu!

 • Pakiet wdrożeniowy - szkolenia wprowadzające i merytoryczne, wsparcie w uzyskiwaniu/kontynuowaniu kwalifikacji zawodowych (PIBR, ACCA), wsparcie opiekuna (Buddy Program)

 • Program BeWell@PwCSDC, w tym stałe aktywności well-beingowe, cyklicznie organizowane eventy, platforma edukacyjna, konsultacje specjalistyczne, kluby sportowe oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,

 • Kompleksową opiekę medyczna (w tym “swoboda leczenia” czyli refundacja wizyt  i rozszerzona opieka stomatologiczna),

 • Dodatkowe ubezpieczenia,

 • Platformę kafeteryjną, w ramach której można korzystać z szerokiej oferty e-voucherów,

 • Elastyczny model pracy (praca z każdego miejsca Polski)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.