Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
PwC
Data aktualizacji: 2022-11-24
Warszawa, mazowieckie
IT, Konsulting
angielski
Data aktualizacji: 2022-11-24 Aplikuj
PwC to sieć ponad 250 000 tysięcy pracowników w 158 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii. Dołącz do PwC i zmieniaj z nami zasady gry.

Job Description & Summary

W PwC projekty innowacyjne i technologiczne to nasza codzienność. Jako firma konsultingowa mamy tę przewagę, że możemy współpracować z klientami z różnorodnych branż na całym świecie.
Posiadamy biura w 8 miastach - Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź i Lublin. Nasze polskie spółki zatrudniają 6500 pracowników, w tym 1500 osób w zespołach technologicznych. Dołącz do nas!

Zespół Cybersecurity świadczy usługi dla najważniejszych klientów w Polsce i na świecie. Pomagamy firmom nie tylko projektować strategie cyberbezpieczeństwa oraz procesy monitorowania czy reagowania na incydenty, ale również wspieramy je w procesie wdrożenia konkretnych systemów bezpieczeństwa. Łączymy wiedzę na temat procesów biznesowych i współczesnych cyberzagrożeń z doświadczeniem naszych konsultantów i inżynierów, płynącym z wykonanych audytów bezpieczeństwa, testów penetracyjnych i świadczonych usług wsparcia operacyjnego zespołów SOC.

Warszawski zespół poszukuje kandydatów na stanowisko:


Młodszego Konsultanta ds. bezpieczeństwa IT

 

Poszukujemy kandydatów, którzy już posiadają doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa, ale również takich którzy chcą się rozwijać i może to być ich pierwsza praca na podobnym stanowisku.

Poszukujemy kandydatów o różnym poziomie doświadczenia, którzy chętnie zdobywają nowe umiejętności.

 

Rola:

 • Udział w projektach budowania architektury, strategii oraz procesów w obszarze cyberbezpieczeństwa.

 • Udział w ocenie dojrzałości cyberbezpieczeństwa (przeciwdziałanie, wykrywanie, reagowanie na zagrożenia ataków cybernetycznych, zarządzanie ryzykiem i bezpieczeństwem) pod kątem technologii bezpieczeństwa, polityk, procesów i gotowości organizacji.

 • Przygotowanie planów rozwoju firmy w obszarze cyberbezpieczeństwa z podziałem na inicjatywy w obszarze organizacji, procesów i technologii; wsparcie podczas wdrażania usprawnień.

 • Przegląd i ocena aktualnie stosowanych narzędzi i polityk/procedur/standardów w obszarze bezpieczeństwa IT.

 • Wdrażanie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji w oparciu o różne normy, w tym ISO 27001, NIST.

 

Profil kandydata: 

 • Udokumentowane doświadczenie w obszarze IT; 

 • Mile widziane 1-2  letnie doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa;

 • Mile widziane ukończone studia wyższe jednego z kierunków: cyberbezpieczeństwo, informatyka, elektronika, matematyka lub pokrewnych; 

 • Mile widziane certyfikaty w obszarze cyberbezpieczeństwa;

 • Ciągła chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, poprzez udział w szkoleniach, zdobywanie certyfikatów;

 • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;

 • Wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne.

 

Dołączając do nas zyskujesz: 

 • Elastyczne warunki - hybrydowy model pracy, elastyczny początek dnia, workation, sabbatical leave;

 • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji - pełne wsparcie zespołu podczas procesu wdrożenia, mentoring od doświadczonych koleżanek i kolegów, szkolenia, warsztaty, certyfikacja współ-/finansowana przez PwC;

 • Szeroki program wellbeingowy - pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna, swoboda leczenia, fizjoterapia), różnorodne ubezpieczenia (np. na podróże zagraniczne), coaching, konsultacje psychologiczne, concierge dla młodych rodziców, grupy sportowe i wiele więcej;

 • Dostęp do kafeterii - w środku m.in. bony (np. Zalando, Ikea, Allegro, Frisco), zniżki na urządzenia IT (np. Apple, Lenovo, Orange), Multisport;

 • 3 godziny płatnego urlopu w miesiącu na wolontariat; 

 • A kiedy polubisz to miejsce tak, jak my, możesz polecić znajomych do pracy w PwC w zamian za bonus finansowy.

Wyślij swoją aplikację już dziś!

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PwC Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lub inna spółka z sieci PwC, do której kierowana jest aplikacja - lista spółek: https://www.pwc.pl/pl/o-nas/lista-spolek-pwc.html z siedzibą w Warszawie (00-633) przy ul. Polnej 11 (dalej jako: PwC lub administrator). Administrator będzie przetwarzał dane osobowe w celu przeprowadzenia rekrutacji na oferowane stanowisko. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane osobowe będą przetwarzane również w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez PwC oraz wysyłania powiadomień o ofertach pracy w PwC i o wydarzeniach związanych z pracą, które organizowane są przez PwC lub z udziałem PwC (np. targi pracy). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.