Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-01
Warszawa, mazowieckie
IT, Human Resources
angielski

Podobne oferty pracy

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy oferującej usługi profesjonalne dla biznesu, szukamy kandydata na stanowisko Business Development Specialist (B2B) – usługi profesjonalne.

Business Development Specialist (B2B) – usługi profesjonalne

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. 193936/8570

Opis stanowiska:
  • sprzedaż doradcza B2B usług profesjonalnych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • kompleksowe prowadzenie wielokanałowego procesu sprzedaży poprzez spotkania z klientem, rozmowy telefoniczne, maile, social-selling,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz samodzielne podpisywanie umów,
  • odpowiedzialność za realizację indywidualnych celów ilościowych i jakościowych.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze doradczej sprzedaży usług B2B poparte sukcesami,
  • doświadczenie w sprzedaży hunterskiej,
  • skuteczność w finalizowaniu projektów handlowych,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoki poziom samodzielności i decyzyjności,
  • wysoka proaktywność w działaniu,
  • silne zorientowanie na potrzeby klienta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
Oferta obejmuje:
  • prywatna opieka medyczna,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • platforma kafeteryjna MyBenefit,
  • praca w młodym i zmotywowanym zespole.