mBank S.A.
Bankowość, Administracja
angielski

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
miejsce pracy: Warszawa, Wola, nr referencyjny: MBŁ/83/0922

Do zespołu tłumaczy w Departamencie Zarządzania Organizacją poszukujemy doświadczonego tłumacza, który swoją wiedzą i umiejętnościami wesprze nas w codziennych zadaniach. Zajmujemy się wykonywaniem tłumaczeń pisemnych na wewnętrzne potrzeby banku, a także współpracą z zewnętrznymi agencjami tłumaczeń.

Jesteśmy 5-osobowym zespołem doświadczonych tłumaczy, którym niestraszne żadne językowe wyzwanie. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, dzięki czemu wzajemnie się uzupełniamy i od wielu lat tworzymy zgrany zespół. Gwarantujemy przyjazną atmosferę pracy i poczucie humoru.

Brzmi interesująco? Zapraszamy!

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne realizowanie tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski,
  • weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez innych członków zespołu,
  • współpraca z pozostałymi tłumaczami przy realizacji projektów tłumaczeniowych,
  • wsparcie klientów wewnętrznych w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi,
  • realizowanie innych zadań zleconych przez koordynatora zespołu.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - studia językowe (np. lingwistyka stosowana, anglistyka) lub student ostatniego roku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1,
  • doświadczenie na stanowisku tłumacza/weryfikatora (w przypadku studenta odbyte praktyki),
  • podstawowa wiedza z zakresu bankowości i finansów, wiedza ogólna na temat funkcjonowania gospodarki,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność i punktualność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1,
  • doświadczenie z tekstami o tematyce finansowej,
  • znajomość MemoQ.

Oferujemy:

  • współpracę w gronie ludzi otwartych na zmiany,
  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy),
  • pracę w modelu hybrydowym (2 dni w z biura i 3 dni zdalnie),
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarządzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron z wykorzystaniem podejścia Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, LinkedIn Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).

Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office