Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-30
Transfer Pricing Manager
Nr ref. 193946/8584
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Księgowość
angielski

Podobne oferty pracy

Capgemini Polska
Poznań, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Opole

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • sporządzanie komentarzy, opinii podatkowych, raportów, pism procesowych,
  • nadzór nad pracą zespołu podatkowego,
  • analiza zagadnień podatkowych (analiza regulacji polskich i wspólnotowych, orzecznictwa, stanowisk organów podatkowych oraz doktryny),
  • udział w przeglądach podatkowych i badaniach due diligence,
  • wsparcie prawników i doradców podatkowych w obsłudze toczących się spraw, postępowań i transakcji,
  • przygotowywanie ofert oraz utrzymywanie relacji z klientami.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: prawnicze, ekonomiczne),
  • minimum 4-6 lat doświadczenia w obszarze doradztwa podatkowego,
  • ekspercka wiedza w obszarze cen transferowych, znajomość przepisów podatkowych CIT/VAT, znajomość innych podatków będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia doradcy podatkowego, radcy prawnego lub adwokata,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów podatkowych,
  • doświadczenie w pracy w firmie doradztwa  podatkowego będzie dodatkowym atutem.
Oferta obejmuje:
  • elastyczne godziny pracy,
  • praca w trybie hybrydowym,
  • szkolenia i kursy zawodowe,
  • pakiet medyczny,
  • pakiet sportowy,
  • platforma rozwojową on-line (webinary, podcasty),
  • wsparcie psychologiczne,
  • kafeteria benefitowa.