Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-04-14
Kierownik Działu R&D
Nr ref. 193952/8588
podkarpackie
Analiza, Project Management
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, znanej firmy produkcyjnej z branży elektrotechnicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu R&D.

Miejsce pracy:

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie planów rozwoju i wdrożeń produktów (automatyka przemysłowa, elektrotechnika),
  • analiza funkcjonalności i sposobów produkcji wyrobów,
  • nadzór nad realizacją projektów działu R&D (projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacyjne) - zarządzanie budżetem, zakresem i harmonogramem projektów,
  • tworzenie i usprawnianie procesów w dziale R&D,
  • prowadzenie prac badawczych i wdrożeniowych,
  • badanie rynku,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, produkcji, jakości,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • zarządzanie podległym zespołem.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe: Elektrotechnika, Automatyka przemysłowa, Mechanika i budowa maszyn bądź pokrewne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku w obszarze elektrotechniki/ technologii/ konstrukcji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność,
  • umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy.
Oferta obejmuje:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • realny wpływ na rozwój działu R&D oraz firmy, kształtowanie strategii produktowej i rynkowej,
  • pracę pełna wyzwań i możliwość szerokiego rozwijania kompetencji.