Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-01
Prawnik (Instytucja Płatnicza)
Nr ref. 193933/8595
Polska
Bankowość, Konsulting, Ubezpieczenia
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta z branży Usług Finansowych, poszukuję Prawnika (In-house) z doświadczeniem w Instytucjach Płatniczych.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska:
  • sporządzanie umów w obrocie gospodarczym: w języku polskim i angielskim,
  • sporządzanie regulaminów usług: w języku polskim i angielskim,
  • przygotowywanie opinii prawnych: w tym wskazujących ryzyka prawne wiążące się z daną sytuacją biznesową oraz możliwości rozwiązania danego problemu,
  • wsparcie prawne przy tworzeniu produktu lub usługi: analiza zgodności z przepisami, udzielanie rekomendacji dotyczących zgodności z przepisami, badanie spełnienia wymagań prawnych,
  • sporządzanie wniosków i pism w kontaktach z regulatorami: odpowiedzi na wezwania, wnioski wymagane przepisami prawa, stanowiska prawne,
  • udzielanie porad prawnych: doradztwo przy podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • wspieranie negocjacji z kontrahentami: aktywne uczestnictwo w negocjowaniu umów, porozumień oraz rozwiązywaniu konfliktów,
  • współpraca z innymi departamentami: bieżące wsparcie prawne zgodnie z potrzebami organizacji (np. przetargi, kontrole, audyty).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale prawnych spółki bądź kancelarii,
  • min. 1,5-letnie doświadczenie w bankowości usług płatniczych (warunek konieczny),
  • biegła znajomość prawa zobowiązań, przepisy dotyczące ochrony konsumentów i danych osobowych oraz prawo nowych technologii,
  • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodne redagowanie i opiniowanie umów (C1).
Oferta obejmuje:
  • umowa o pracę lub B2B,
  • ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna,
  • możliwość pracy 100% zdalnej.