Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2023-02-22
Olkusz, małopolskie
Zakupy
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy automotive, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Zakupów (Indirect)

Miejsce pracy: Olkusz
Nr ref. 194012/8654

Opis stanowiska:
  • tworzenie strategii zakupowych opartych na potrzebach biznesowych i produktowych,
  • organizowanie zapytań ofertowych w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań i optymalizacji kosztów,
  • analiza ofert, ocena dostawców i przygotowanie rekomendacji,
  • monitorowanie realizacji celów zakupowych dla określonej kategorii i raportowanie KPI,
  • zarządzenie bazą dostawców w ramach wybranej kategorii zakupowej,
  • optymalizacja kosztów w ramach procesu zakupowego,
  • pełna odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu,
  • wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych procedur zakupowych,
  • monitorowanie potrzeb organizacji i rynku.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża automotive),
  • dobra znajomości języka angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość MS Office, ERP (IFS, SAP),
  • wysokie umiejętności organizacyjne.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,
  • szeroki pakiet benefitów (Medicover Premium, Karta Sportowa, ubezpieczenie),
  • szkolenia,
  • realny wpływ na rozwój firmy.