TÜV Rheinland
Data aktualizacji: 2023-01-11
Katowice, śląskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje 150 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 69 krajach. Nasi niezależni eksperci pracują dla zagwarantowania jakości i bezpieczeństwa ludzi, technologii i środowiska prawie w każdej sferze naszego życia. Firma oferuje również szeroki wachlarz szkoleń dla wielu branż.
Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od 25 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Staż w Dziale Księgowości

Katowice

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wsparcie Działu Księgowości w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach.

JAKICH ZADAŃ MOŻESZ OCZEKIWAĆ?

  • Sprawdzanie poprawności otrzymywanych dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
  • Księgowanie faktur
  • Skanowanie, kompletowanie, przygotowywanie do wysyłki dokumentów księgowych
  • Pomoc w innych zadaniach Działu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. B1
  • Zainteresowania zagadnieniami z obszaru księgowości
  • Dokładności, terminowości i zaangażowania
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Płatny 6-miesięczny staż w przyjaznym i wykwalifikowanym zespole
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności (m.in. nauka obsługi programu SAP)
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Szkolenie wstępne

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Praktykant/stażysta
Języki
angielski
Pełny etat
Języki
angielski