Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2022-12-26
Talent Acquisition Specialist
Nr ref. 194051/8686
Łódź, łódzkie
Human Resources
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta - międzynarodowej spółki produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za rekrutację end to end,
  • koordynacja procesów onboardingowych i offboardingowych,
  • odpowiedzialność za optymalizację procesów HR, Comp&Ben,
  • zaangażowanie w działania CSR,
  • ścisła współpraca z managementem.
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w obszarze HR w międzynarodowej organizacji lub agencji rekrutacyjnej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • samodzielność i inicjatywa działania.
Oferta obejmuje:
  • praca 100% z biura (home office - możliwość kilku dni w miesiącu),
  • umowa o pracę i szeroki, atrakcyjny pakiet benefitów, bonus roczny,
  • duża samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.