mBank S.A.
angielski

Od nas dostaniesz:

Współpraca
z ekspertami
Świeża kawa
bez limitu
Przyjazna
atmosfera
Dostęp do
wewnętrznego
rynku pracy
Mobilne
narzędzia do
rozwoju
kompetencji
Możliwość
rozwoju w grupie
mBanku

Zobacz co nas motywuje do pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Doradczyni/doradca ds. dużych przedsiębiorstw
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: ASJ/076/1122

Do naszego oddziału korporacyjnego w Warszawie poszukujemy profesjonalnego doradcy, który dołączy do zespołu doświadczonych doradców opiekujących się portfelem mazowieckich klientów korporacyjnych. Chcemy zaproponować Ci opiekę nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu.

Twoje zadania:

  • opieka nad portfelem naszych klientów – przedsiębiorstwami powyżej 50 mln obrotu,
  • pozyskiwanie klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw i podejmowanie działań zapewniających korzystną współpracę,
  • dokonywanie oceny potrzeb klientów oraz wybór odpowiedniej strategii działania,
  • zwiększanie cross-sellingu w grupie mBanku,
  • współpracę z analitykiem sprzedażowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w opiece nad portfelem klientów z segmentu dużych przedsiębiorstw lub MSP - minimum 3 lata,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne),
  • wiedza z zakresu ekonomii, gospodarki oraz produktów bankowych,
  • znajomość rynku lokalnego oraz technik sprzedaży i negocjacji,
  • znajomość zasad finansowania transakcji handlowych, przepisów przeciwdziałania praniu pieniędzy, prawa bankowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji.

Mamy dla Ciebie:

  • umowa o pracę na zastępstwo,
  • przejrzysty system wynagradzania, bonus roczny oraz system premiowy,
  • pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną w LuxMed, dofinansowanie do wypoczynku, świąt, ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie),
  • wsparcie merytoryczne ekspertów produktowych,
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • wsparcie w opracowaniu indywidualnych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linedin Learning, platformy językowej,
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

Forma zatrudnienia
Umowa na zastępstwo
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
AML
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
AML
Pełny etat
Specjalista
Języki
angielski
AML